Sobota 10. 6. 2017

O festivalu

RegioJet Music Fest v sobotu 10. 6. 2017 začíná ve 13:00 a na programu má skupiny Mirai, Vlny, Lake Malawi, Leon a Tatabojs a písničkáře Pokáče. V pauzách mezi jednotlivými interprety vystoupí slovenský písničkář Peter Juhás. VSTUP JE ZDARMA!

Festival je součástí soutěžní přehlídky ohňostrojů Ignis Brunensis, proto po skončení hudební produkce následuje soutěžní ohňostrojná show. Ohňostroj můžete sledovat přímo z Rakovécké pláže, kde se RegioJet Music Fest odehrává, takže přijďte brzo, ať chytnete skvělého fleka na hudbu i ohňostroj!

Díky exkluzivní spolupráci s Rádiem Krokodýl vás po celý den budou bavit jejich moderátoři, v pauzách mezi jednotlivými interprety pak budeme živě vysílat přímo z festivalového dění! Hudbu k večernímu ohňostroju pak exkluzivně naladíte výhradně na Rádiu Krokodýl na brněnské frekvenci 103 FM.

  • Rakovecká pláž, přehrada Brno
  • 10. června 2017
  • 15:00 – 24:00
  • vstupné zdarma
  • 6 různých značek piv
  • 30 stanů s občerstvením
  • 7 interpretů
Jak se tam dostanu?

Přidejte se k události na Facebooku

🎵🎵Možná už jste zaslechli tu skvělou zprávu, že k letošnímu 20. výročí přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis na...

Zveřejnil(a) RegioJet dne 29. březen 2017

Účinkující

Mirai

Mirai

Kapela Mirai se do podvědomí zapsala singlem Dítě robotí, následovalo emotivní Divadlo a průlomový hit Cesta z města (přes 2 miliony zhlédnutí). Začátkem roku 2017 představili svoji pozitivní píseň Když nemůžeš, tak přidej, která má ambici stát se dalším chytlavým hitem muzikantů ze Severní Moravy. Na podzim 2017 je naplánováno vydání debutové album a následné turné. Za pozornost rozhodně stojí i jejich bubenická show, která na žádném z jejich koncertů nechybí. Jako hosty si je na své halové turné přizvala také kapela Kryštof.

Vlny

Vlny

Lidé, které spojuje rodina, přátelství a příměstská krajina Zábřehu. Akustický pop skupiny Vlny je krajinou podhůří Jeseníků silně inspirován. Setkání s producentem Borisem Carloffem, který produkoval jejich debutové album, kapelu autorsky nasměrovalo a významně zvukově posunulo. Hudba zve k návratu k prostým hodnotám, romanci a vnímavosti. Vlny pozorují svět laskavým okem a mluví srozumitelným jazykem.

Pokáč

Pokáč

Bezesporu talentovaný mladý textař současnosti, který má za sebou úspěšnou spolupráci s mnoha interprety. Pokáč je zároveň originálním autorem hudby a nadějným písničkářem nové generace. V příštím roce vyjde Pokáčův debut, který předznamenává povedený singl „Vymlácený entry“.

Lake Malawi

Lake Malawi

Kapela Lake Malawi vznikla po rozpadu úspěšné kapely Charlie Straight, jejich první singl Always June zahrál Albert Černý v rádiu BBC London. Managment kapely 30 Seconds to Mars si vybral kapelu Lake Malawi jako předskokany jejich pražského koncertu a poté se kapela objevila na velkých českých festivalech (Colours of Ostrava a Rock for People). V roce 2015 Lake Malawi vydali debutové EP s názvem We Are Making Love Again a vystoupili na britském festivalu The Great Escape v Brightonu.

Leon

Leon

Trojici muzikantů ze Zlína dal dohromady zpěvák a kytarista Marek Švanda. Své spoluhráče – baskytaristu Petra Husera a bubeníka Davida Šenkeříka si pečlivě vybral v lokálních hudebních školách na Slovácku. Všichni tři vyrůstali na grunge-rock'n'rollové scéně, několik let sbírali zkušenosti objížděním nejrůznějších koncertů a festivalů, ale hlavně zkoušeli a skládali vlastní písničky. Nyní přicházejí na českou scénu jako kapela Leon s debutovým singlem Volný pád.

Tatabojs

Tatabojs

První koncert skupiny Tata Bojs se odehrál 29. června 1988 v tělocvičně TJ Spartak Dejvice. Den poté dostali Mardoša a Milan Cais svá poslední vysvědčení na základní škole. Tak začala historie jedné z nejoceňovanějších skupin české hudební scény, která i po téměř 30 letech existence hraje hodně svěží hudbu. Velice populární jsou jejich energií našlapané koncerty, o čemž vás na RegioJet Music Festu opět rádi přesvědčí.

Peter Juhás

Peter Juhás

Peter pochází z Lučence a do soutěže Československo má talent přinesl nástroj, o kterém jste nejspíš zatím neslyšeli – gitalelu. Jedná se o nástroj, který je kombinací kytary a ukulele. V minulosti působil v chlapecké skupině UNITED 5, která byla velmi rotovaná na TV Očko. Peter se živí hraním na ulici a to jak na Slovensku, tak i cestuje po jiných státech Evropy.

Další program

Ohňostroj

Třetí ohňostroj v soutěži odpálí němečtí IP INNOVATIVE PYROTECHNIK. Hudbu k ohňostrojům exkluzivně naladíte výhradně na Rádiu Krokodýl na brněnské frekvenci 103 FM. Podívejte se na celý program soutění přehlídky ohňostrojů.