Středa 14. 6. 2017

O festivalu

RegioJet Music Fest ve středu 14. 6. 2017 začíná v 16:00 a nabídne skupiny Ukulele Orchestra a Los Perdidos, zpěváka Sebastiana a program završí zpěvačka Lenny. V pauzách mezi jednotlivými interprety vystoupí slovenský písničkář Peter Juhás. VSTUP JE ZDARMA!

Festival je součástí soutěžní přehlídky ohňostrojů Ignis Brunensis, proto po skončení hudební produkce následuje soutěžní ohňostrojná show. Ohňostroj můžete sledovat přímo z Rakovécké pláže, kde se RegioJet Music Fest odehrává, takže přijďte brzo, ať chytnete skvělého fleka na hudbu i ohňostroj!

Díky exkluzivní spolupráci s Rádiem Krokodýl vás po celý den budou bavit jejich moderátoři, v pauzách mezi jednotlivými interprety pak budeme živě vysílat přímo z festivalového dění! Hudbu k večernímu ohňostroju pak exkluzivně naladíte výhradně na Rádiu Krokodýl na brněnské frekvenci 103 FM.

  • Rakovecká pláž, přehrada Brno
  • 14. června 2017
  • 17:00 – 24:00
  • vstupné zdarma
  • 6 různých značek piv
  • 30 stanů s občerstvením
  • 5 interpretů
Jak se tam dostanu?

Přidejte se k události na Facebooku

🎵🎵Možná už jste zaslechli tu skvělou zprávu, že k letošnímu 20. výročí přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis na...

Zveřejnil(a) RegioJet dne 29. březen 2017

Účinkující

Ukulele Orchestra

Ukulele orchestra

Skupina je zařazena do České knihy rekordů jako kapela s největším počtem hráčů na ukulele. Od svého vzniku v roce 2011 absolvovala skupina více než 200 veřejných vystoupení a natočila čtyři CD coververzí a jedno bonusové EP autorských písní „UOjB hraje Škaredou holku". Repertoár UOjB se postupně rozrůstá a obměňuje, v tuto chvíli ho aktivně tvoří více než 50 coververzí popových, rockových a zejména tanečních hitů různých světových interpretů.

Los Perdidos

Los Perdidos

Holešovští punkoví mariachis pečou svůj steak se španělským pepřem a reggae omáčkou. Andělské trubky z Tijuany, rozžhavený písek a hluboké modré nebe. Punkovou rychlost a nasazení mísí s prvky latinskoamerického folklóru, revolučními pochody i dávkou jamajské hudby. Výsledkem je osobitý a jedinečný energicky divoký styl, který publikum uvádí do varu.

Sebastian

Sebastian

Zúčastnil se talentové soutěže Československo má talent, a poté se svojí kapelou JUST TRY vydal úspěšný cover písničky Žijeme len raz. Na jaře roku 2014 společně se skupinou ATMO music nazpíval píseň Polety. O rok později spatřil světlo světa jeho první singl s názvem Toulavá, za který obdržel Českého Slavíka za nejpřehrávanější skladbu roku. Na úspěch skladby Toulavá navázal Sebastian neméně povedeným singlem Záchranný bod.

Lenny

Lenny

Debutové album Hearts, jež sklidilo jednu pochvalnou recenzi za druhou, se stále drží na předních příčkách prodejnosti a je považováno za jeden z nejlepších hudebních počinů roku 2016. Lenny po vyprodaném podzimním Hearts Tour vyslyšela přání posluchačů a přislíbila, že svoji emotivní show, která je srovnatelná s koncerty zahraničních umělců, na česká pódia znovu vrátí. Návštěvníci jejích vystoupení se shodují v tom, že koncerty Lenny jsou víc než jen hudba. Je to umělecký zážitek.

Peter Juhás

Peter Juhás

Peter pochází z Lučence a do soutěže Československo má talent přinesl nástroj, o kterém jste nejspíš zatím neslyšeli – gitalelu. Jedná se o nástroj, který je kombinací kytary a ukulele. V minulosti působil v chlapecké skupině UNITED 5, která byla velmi rotovaná na TV Očko. Peter se živí hraním na ulici a to jak na Slovensku, tak i cestuje po jiných státech Evropy.

Další program

Ohňostroj

Čtvrtý večer bude společným projetkem švýcarských SUGYP a čínských JIN YI FIREWORKS. Hudbu k ohňostrojům exkluzivně naladíte výhradně na Rádiu Krokodýl na brněnské frekvenci 103 FM. Podívejte se na celý program soutění přehlídky ohňostrojů.