Sobota 17. 6. 2017

O festivalu

RegioJet Music Fest v sobotu 17. 6. 2017 zahájí ve 13:00 Jakub Děkan následovaný skupinami Like-it, O5&Radeček, Light&Love a celý festival zakončí vystoupení kultovní Mňága a Žďorp. V pauzách mezi jednotlivými interprety vystoupí slovenský písničkář Peter Juhás. VSTUP JE ZDARMA!

Festival je součástí soutěžní přehlídky ohňostrojů Ignis Brunensis, proto po skončení hudební produkce následuje soutěžní ohňostrojná show. Ohňostroj můžete sledovat přímo z Rakovécké pláže, kde se RegioJet Music Fest odehrává, takže přijďte brzo, ať chytnete skvělého fleka na hudbu i ohňostroj!

Díky exkluzivní spolupráci s Rádiem Krokodýl vás po celý den budou bavit jejich moderátoři, v pauzách mezi jednotlivými interprety pak budeme živě vysílat přímo z festivalového dění! Hudbu k večernímu ohňostroju pak exkluzivně naladíte výhradně na Rádiu Krokodýl na brněnské frekvenci 103 FM.

  • Rakovecká pláž, přehrada Brno
  • 17. června 2017
  • 15:00 – 24:00
  • vstupné zdarma
  • 6 různých značek piv
  • 30 stanů s občerstvením
  • 6 interpretů
Jak se tam dostanu?

Přidejte se k události na Facebooku

🎵🎵Možná už jste zaslechli tu skvělou zprávu, že k letošnímu 20. výročí přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis na...

Zveřejnil(a) RegioJet dne 29. březen 2017

Účinkující

Jakub Děkan

Jakub Děkan

Jakub Děkan je jeden nejtalentovanějších mladých českých zpěváků. Mladé posluchače si získal hlavně díky svojí spolupráci se skupinou Atmo Music. Hostoval i na dalších projektech například v písních Paulieho Garanda, UDG nebo Rybiček 48. Aktuálně Jakub připravuje svojí debutovou sólovou desku.

Like-it

Like-it

Like-it je začínající pop-rocková skupina s českými texty. V loňském roce byla vybrána jako předskokan celého turné Rockfield kapely Chinaski. Nedávno vydala svůj první singl s názvem Vysvlečená, který aktuálně běží na hudební televizi Óčko./p>

O5&Radeček

O5&Radeček

Kapela z jesenických hor O5&Radeček o sobě naposledy dala vědět úspěšnými hity Vloupám se nebo Máš mě na svědomí. Letos přichází hned se dvěma novinkami. Představila nový singl Budu rád a navíc se rozhodla zopakovat unikátní Turné na střechách. Navázala tak na loňský úspěch vyprodaných koncertů „blízko nebe“ po celé republice.

Light&Love

Light&Love

Duo muzikantů a producentů Light&Love je bezpochyby největším talentem na české hudební scéně. Hudební televize Óčko je zařadila mezi mezi největší objevy roku 2015 a jejich píseň Blueberry sky se vyšplhala mezi trojici nejhranějších písní v českém éteru.

Mňága a Žďorp

Mňága a Ždorp

Kapela, pocházející z Valašského Meziříčí, se formovala již od roku 1983. Do povědomí se dostala hitem „Hodinový hotel“, který je první skladbou na debutovém albu skupiny, nazvaném příhodně Made in Valmez. Za celou dobu své existence kapela vydala 14 studiových alb a zahrála stovky koncertů, mimo jiné ve Velké Británii, Spojených Státech nebo v Číně. Poslední, již třinácté řadové album se jmenuje se Třínohý pes.

Peter Juhás

Peter Juhás

Peter pochází z Lučence a do soutěže Československo má talent přinesl nástroj, o kterém jste nejspíš zatím neslyšeli – gitalelu. Jedná se o nástroj, který je kombinací kytary a ukulele. V minulosti působil v chlapecké skupině UNITED 5, která byla velmi rotovaná na TV Očko. Peter se živí hraním na ulici a to jak na Slovensku, tak i cestuje po jiných státech Evropy.

Další program

Ohňostroj

Závěrečný soutěžní ohňostroj připraví španělská skupina PIROTECNIA RICARDO CABALLER. Hudbu k ohňostrojům exkluzivně naladíte výhradně na Rádiu Krokodýl na brněnské frekvenci 103 FM. Podívejte se na celý program soutění přehlídky ohňostrojů.