Sobota 3. 6. 2017

O festivalu

RegioJet Music Fest v sobotu 3. 6. 2017 začíná ve 13:00 a nabídne skupiny Poetika, We on the Moon a Nebe, zpěváky Voxela a Pavla Calltu a vyvrcholí koncertem Anny K. V pauzách mezi jednotlivými interprety vystoupí slovenský písničkář Peter Juhás. VSTUP JE ZDARMA!

Festival je součástí soutěžní přehlídky ohňostrojů Ignis Brunensis, proto po skončení hudební produkce následuje soutěžní ohňostrojná show. Ohňostroj můžete sledovat přímo z Rakovécké pláže, kde se RegioJet Music Fest odehrává, takže přijďte brzo, ať chytnete skvělého fleka na hudbu i ohňostroj!

Díky exkluzivní spolupráci s Rádiem Krokodýl vás po celý den budou bavit jejich moderátoři, v pauzách mezi jednotlivými interprety pak budeme živě vysílat přímo z festivalového dění! Hudbu k večernímu ohňostroju pak exkluzivně naladíte výhradně na Rádiu Krokodýl na brněnské frekvenci 103 FM.

  • Rakovecká pláž, přehrada Brno
  • 3. června 2017
  • 15:00 – 24:00
  • vstupné zdarma
  • 6 různých značek piv
  • 30 stanů s občerstvením
  • 7 interpretů
Jak se tam dostanu?

Přidejte se k události na Facebooku

🎵🎵Možná už jste zaslechli tu skvělou zprávu, že k letošnímu 20. výročí přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis na...

Zveřejnil(a) RegioJet dne 29. březen 2017

Účinkující

Poetika

Poetika

Trojice mladých hudebníků z Vysočiny se stala příjemným překvapením české hudební scény roku 2016. Textař a rapper Eduard Rovenský alias Packet už nějakou dobu natáčel a vystupoval s Danem „Aerah“ Hrdličkou. Po setkání s Ondřejem Brejškou vzniklo nové uskupení, které dali jméno Poetika. Zatím oba jejich singly lze označit za hity! Jejich první počin Zkouším žít překročil hranici 3 milionů a druhý song Každou vteřinou se blíží ke 2 milionům zhlédnutí na YouTube. Oba videoklipy se staly nejhranějšími na TV Óčko.

Nebe

Nebe

Skupina Nebe patří mezi nejvýraznější talenty nastupující generace kapel. Přes své mládí má na kontě již dvě desky a velkou řádku úspěšných singlů. Písně jako jsou Vteřina, Než se rozední, Padáky nebo Plášťenky trávily v airplayích českých rádií dlouhé týdny a často atakovaly příčky nejvyšší. I aktuální singl V bezvědomí patří mezi dvacítku nejhranějších skladeb u nás.

We on the Moon

We on the Moon

Brněnská pětice We on the Moon hrající moderní alternativní pop-rock vydala minulý rok úspěšné album Home, které kapelu dostalo nejen na prestižní festivaly (Rock for People, Nouvelle Prague, Fingers Up, atd), ale i do rádií jako Evropa 2, Fajn Rádio, Expres FM, atd. Kapela letos získala i nominaci na kapelu roku cen Evropy 2 a už se moc těší se na festivalou sezónu!

Voxel

Voxel

Jeden z nejvýraznějších mladých umělců současnosti. V březnu 2013 byl vyhlášen jako objev roku na hudebních cenách Óčka, držitel Českého Slavíka 2014 v kategorii hvězda internetu a držitel nominace na objev roku v anketě Anděl 2014. V květnu 2014 vydal debutové album All Boom!, které zaznamenává spíše starší repertoár. Během tří let sólové kariéry se od původního elektropopu Voxel posunul spíše ke kytarovému písničkářství, album Motýlí efekt z roku 2015 pojmul více akustičtěji.

Pavel Callta

Pavel Callta

Pavel Callta svou hudební kariéru začínal s různými kapelami v pražských klubech. Na podzim 2010 odletěl studovat do USA a hned a následně odjel na půl roku na školu do Belgie. V Belgii zjistil, že v ČR startuje nová řada Česko Slovensko má talent 2011, a tak v ní zkusil štěstí. V červnu 2015 vydal své debutové album Momenty.

Anna K

Anna K

Po šesti letech, které zpěvačka Anna K. vyplnila bilancujícím akustickým projektem nebo účastí ve StarDance, vydává držitelka 5 cen Anděl nové řadové album nazvané Světlo. Kolekce silných písniček vznikala v osvědčeném tandemu s jejím životním partnerem a producentem Tomášem Varteckým. S jednou skladbou přispělo legendární duo Zdeněk Svěrák – Jaroslav Uhlíř a na několika aranžích se podílel i Jan P. Muchow, který stál za přelomovou nahrávkou Anny K. Nebe. Nové album zpěvačka podpoří vystoupením na RegioJet Music Festu.

Peter Juhás

Peter Juhás

Peter pochází z Lučence a do soutěže Československo má talent přinesl nástroj, o kterém jste nejspíš zatím neslyšeli – gitalelu. Jedná se o nástroj, který je kombinací kytary a ukulele. V minulosti působil v chlapecké skupině UNITED 5, která byla velmi rotovaná na TV Očko. Peter se živí hraním na ulici a to jak na Slovensku, tak i cestuje po jiných státech Evropy.

Další program

Ohňostroj

První soutěžní večer přehlídky ohňostrojů zahájí čeští IGNIS BRUNENSIS TEAM. Hudbu k ohňostrojům exkluzivně naladíte výhradně na Rádiu Krokodýl na brněnské frekvenci 103 FM. Podívejte se na celý program soutění přehlídky ohňostrojů.