- RegioJet Music Fest | Středa 7. 6. 2017

Středa 7. 6. 2017

O festivalu

RegioJet Music Fest ve středu 7. 6. 2017 začíná v 16:00 a nabídne skupiny November 2nd a UDG, zpěváka Petera Aristoneho a na ohňostroj vás naladí koncert slovenské Zuzany Smatanové. V pauzách mezi jednotlivými interprety vystoupí slovenský písničkář Peter Juhás. VSTUP JE ZDARMA!

Festival je součástí soutěžní přehlídky ohňostrojů Ignis Brunensis, proto po skončení hudební produkce následuje soutěžní ohňostrojná show. Ohňostroj můžete sledovat přímo z Rakovécké pláže, kde se RegioJet Music Fest odehrává, takže přijďte brzo, ať chytnete skvělého fleka na hudbu i ohňostroj!

Díky exkluzivní spolupráci s Rádiem Krokodýl vás po celý den budou bavit jejich moderátoři, v pauzách mezi jednotlivými interprety pak budeme živě vysílat přímo z festivalového dění! Hudbu k večernímu ohňostroju pak exkluzivně naladíte výhradně na Rádiu Krokodýl na brněnské frekvenci 103 FM.

  • Rakovecká pláž, přehrada Brno
  • 7. června 2017
  • 17:00 – 24:00
  • vstupné zdarma
  • 6 různých značek piv
  • 30 stanů s občerstvením
  • 5 interpretů
Jak se tam dostanu?

Přidejte se k události na Facebooku

🎵🎵Možná už jste zaslechli tu skvělou zprávu, že k letošnímu 20. výročí přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis na...

Zveřejnil(a) RegioJet dne 29. březen 2017

Účinkující

Peter Aristone

Peter Aristone

Peter Aristone je slovenský hudebník a písničkář žijící v Praze. Jeho aktuální EP Gold vyšlo nejprve ve Spojených státech, kde bodovalo v hitparádě MTV. Zpěvák zde odjel i pětiměsíční turné. Nyní vychází deska fyzicky také v Čechách a na Slovensku. Singly Gold a Fire inside bodovaly v českých rádiích, kde se dostali do dvacítky nejhranějších singlů.

November 2nd

November 2nd

Vznikli koncem 90. let v Hranicích a za sebou mají úspěšné koncerty po Evropě a USA. Předskakovali například Alanis Morissette, Suzanne Vega, Bryanu Adamsovi nebo Davidu Gahanovi. Dobře se uvedli už svým debutem Midnight Desert. Druhé album Little Miss Behavin' & the Troublemakers si vysloužilo nominace v rámci výročních cen televizní stanice Óčko v kategoriích Nejlepší domácí zpěvačka a Nejlepší domácí pop. Se třetím albem Night Walk with Me kapele pomáhala slavná písničkářka Suzanne Vega.

UDG

UDG

Jedna z nejpopulárnějších rockových kapel současnosti. Kapela má na kontě 5 studivých alb a několik téměř zlidovělých hitů. Každoročně se účastní všech významných hudebních akcí. Patří mezi kapely s velmi stabilní a věrnou posluchačskou základnou. Aktuálně slaví úspěch se singlem Atomy z poslední desky Emotikon, která vyšla v březnu 2016.

Zuzana Smatanová

Zuzana Smatanová

Slovenskou zpěvačku Zuzanu Smatanovou pro Slovensko objevila vyhledávací soutěž Coca Cola Popstar. Od úspěšného debutu Entirely Good se Smatanová nezastavila, následovala alba Svet mi stúpil na nohu, Tabletky odvahy, Gemini, Dvere a Momenty. Během čtrnáctileté hudební kariéry získala několik platinových desek, Aurelů a šest Zlatých Sláviků jako Zpěvačka roku. Spolupracovala na písních se skupinami Desmod a IMT Smile i zpěváky Petrem Cmorikem nebo Adamem Ďuricou.

Peter Juhás

Peter Juhás

Peter pochází z Lučence a do soutěže Československo má talent přinesl nástroj, o kterém jste nejspíš zatím neslyšeli – gitalelu. Jedná se o nástroj, který je kombinací kytary a ukulele. V minulosti působil v chlapecké skupině UNITED 5, která byla velmi rotovaná na TV Očko. Peter se živí hraním na ulici a to jak na Slovensku, tak i cestuje po jiných státech Evropy.

Další program

Ohňostroj

Druhý soutěžní večer odpálí ohně PYROVISION Rakousko. Hudbu k ohňostrojům exkluzivně naladíte výhradně na Rádiu Krokodýl na brněnské frekvenci 103 FM. Podívejte se na celý program soutění přehlídky ohňostrojů.